DNA testinden çıkan sürpriz sonuç! - İnsanlık Suçu 7. Bölüm

311,535

Ekleyen KanalD / 14 May 2018 tarihinde yayınlandı

İnsanlık Suçu 7. Bölümde, Cemal, gerçek babasının Sami olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptırmaya karar veriyor ve çıkan sonuç herkesi şaşırtıyor!

İnsanlık Suçu son bölümde, Cemal annesinin ona yalan söyleyip söylemediği konusunda arada kalıyor. Gerçek babasının Sami mi yoksa Asaf mı olduğundan emin olmak istiyor. Bu durum zaman içinde hem Sami'ninn kafasını karıştırıyor hem de Cemal'in... Cemal, DNA testi yaptırmaya karar veriyor. Test sonuçları kısa sürede Cemal ve Sami'nin eline geçiyor. Sami, zarfı açmaya cesaret edemiyor ve Cemal'e bırakıyor. Cemal ise içinde hem korku hem de şüpheyle zarfı açıyor. Çıkan sonuç ise Cemal'i şaşırtmıyor! Gözyaşlarına engel olamayan Cemal, Sami'nin gerçek babası olmadığını ve amcası olduğunu öğreniyor... Sami ise Hülya tarafından bunca zaman kandırılmış olmanın öfkesiyle deliye dönüyor..

İnsanlık Suçu 7. Bölüm Özeti

Cemal'e destek olan tek kişi Suna'dır!

Babaannesi tarafından kandırıldığını öğrenen Cemal büyük bir hayal kırıklığı ve öfke yaşamaktadır. Ona destek olan tek kişi Suna’dır. Diğer yandan oğlu tarafından terk edilen Hülya, onu tekrar kazanabilmek için büyük bir risk alarak evi ateşe verir. Ya ölecek ya da oğlunu yeniden kazanabilecektir. Cemal’in her şeye rağmen Suna ile yakın olması Cevher’i hayal kırıklığına uğratır. Cemal ve Suna ise günden güne birbirlerine daha da yakınlaşırlar.

Gecekonduyu da kaybeden Cemal’in tek umudu Gökhan’dan aldığı iplerle dokuttuğu kumaşlardır. Ama Gökhan onu oyuna getirmiş, hasarlı iplik göndermiştir. Cemal bu oyunun üstesinden gelmek için harekete geçer. Yaptığı zekice planla Gökhan’ı hem iş yaptığı müşteriler, hem de Sami’nin gözünde küçük düşürür. Oyunu geç de olsa anlayan Gökhan, Cemal’e kalıcı bir yenilgi yaşatmanın peşine düşer. Ve bu oyunda çok şaşırtıcı bir müttefiki vardır. Cemal’in annesi Hülya. Hülya oğlunu içine düşeceği cehennemden korumaya çalışırken hayatındaki tek güzelliği elinden aldığının farkında değildir. Suna ise, Gökhan’ın oyunu dâhilinde hayatının en zor seçimini yapmak zorunda kalır.

İnsanlık Suçu yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : Pastel Film

Yapımcı : Efe İrvül

Yönetmen : Reyhan Pekar – Ozan Uzunoğlu

Senaryo : Vilmer Özçınar, Nalan Merter Savaş

Proje Tasarım : Can Sinan

Oyuncular : Kaan Yıldırım (Cemal), Gizem Karaca (Suna), Ahmet Mümtaz Taylan (Sami), Melike İpek Yalova (Cevher), Serkay Tütüncü (Gökhan), Deniz Uğur (Emel), Laçin Ceylan (Hülya), Cansu Dağdelen (Esra), Funda İlhan (Cavidan), Ayşe Akın (Neslihan), Oğuz Öztekin (İbrahim), Müşerref Göksever (Gül), Dursun Poyraz Saygılı (Fehmi), Sema Çeyrekbaşı (Kadriye), Gökhan Mete (Mahmut), Cem Zeynel Kılıç (Sabri)

» Daha fazla göster