Telif Hakları

bedavamp3indir.info Genel Telif Politikası

Sitemizde UYAR KALDIR prensibi benimsenmiştir.

bedavamp3indir.info üzerinde yayınlanan şarkı sözleri'nin hakları tamamen yazarlarına aittir.

Bizler sitemiz politikaları doğrultusunda tamamen tanıtım amaçlı şarkı sözleri ve albüm bilgileri ile ilgili olarak paylaşımlar yapmaktayız.

Sitemizde Yer Alan Videolar:
bedavamp3indir.info Sunucularında herhangi bir video dosyası bulunmamaktadır.

Sitemizde bulunan tüm videoların tüm telif hakları tamamen sahiplerine aittir.

Sitedeki tüm videolar youtube vb. siteler üzerinden embed kodu ile yerleştirilmiştir.Dolayısıyla yasal olarak telif hakkı sahiplerinin vermiş olduğu embed izni sayesinde embed hakkı kapsamında, videolar siteye yerleştirilmiş bulunulmaktadır.Videoların her türlü hakkı, sahiplerine ait olduğu gibi, sahipler embed yolu ile videolarının blog yada web sitelerine yerleştirilmesine izin vermiştir.

Sitede Yer Alan Görseller:
Sitemizde bulunan görsellerin tüm telif hakları tamamen sahiplerine aittir.

Sitede Yer Alan Şarkı Sözleri:
Sitemizde bulunan şarkı sözlerinin telif hakları tamamen sahiplerine (Söz Yazarları veya Kanuni Temsilcilerine) aittir.

Telif Hakkı Bildirim:
Herhangi bir içerik hakkında şikayetiniz, fikriniz vs gibi düşünceniz varsa İLETİŞİM bölümünden yada iletisim[at]bedavamp3indir.info mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.En kısa sürede sizlere ekibimiz tarafından dönüş yapılacaktır.(Bu süre Bilgi Edinme Kanunu gereği azami 10 iş günü, Dilekçe Kanunu Gereği 15 gündür.)

Kullanıcı Sorumluluğu:
Sitede bulunan video,resim, şarkı sözü ve diğer meteryal tamamen bilgi vermek ve tanıtmak amacı ile oluşturulmuş olup, telif konusunda eser sahipleri veya kanuni varisler yetkilidir.
Bu yüzden tanıtım amaçlı olarak yayınlanan bilgilerin depolanması, kaydedilmesi, çoğaltılması ve paylaşılması konusunda tüm yetki Telif Hakkı Sahiplerine aittir.